Stanisław Mielicki

Server Engineeer DCC, BU, CEE
Dell Technologies Poland

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej – specjalność Automatyka.
Zajmuje się konsultacjami związanymi z doborem rozwiązań IT odpowiadającym potrzebom przedsiębiorstw, wyborem technologii oraz strategiami wdrożeniowymi. Specjalizuje się w zagadnieniach infrastruktury serwerowej oraz sieciowej.
Posiada długoletnie praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w wielu uznanych firmach o profilu informatycznym. Obecnie pełni rolę inżyniera wspierającego projektowanie infrastruktury centrów obliczeniowych w zakresie technologii serwerowej firmy Dell EMC.

Andrzej Oleszek

Systems Engineer
Dell EMC Poland

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej w zakresie Sieci Transportu Informacji. Zajmuje się nadzorowaniem i konsultacjami związanymi z procesem informatyzacji przedsiębiorstw, wyborem technologii oraz strategiami wdrożeniowymi. Specjalizuję się w zagadnieniach infrastruktury serwerowej oraz sieciowej. Posiada długoletnie praktyczne doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w wielu uznanych firmach o profilu informatycznym. Obecnie pełni rolę Business Development Managera rozwiązań Data Center w zakresie technologii firmy Dell EMC. Obszary zainteresowań: zarządzanie, integracja oraz bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Data spotkania: TBD

Godzina spotkania: TBD

Sposób komunikacji: Microsoft Teams

Limit uczestników: 20

Rejestracja:

Zapisy na wybrane wydarzenie zostały zakończone. Prosimy o wybór innego terminu lub zapisanie się na listę rezerwową.