Grzegorz Zieliński

Dyrektor Regionalny w Europejskim Koncernie Finansowym OVB Allfinanz

Specjalizuje się w planowaniu finansowym pod kątem zabezpieczenia majątku, egzystencji i płynności finansowej Klientów indywidualnych i firmowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w w zarządzaniu i optymalizowaniu produktów oszczędnościowych i ubezpieczeniowych w zmieniających się realiach rynkowych. Odbył ponad 5000 rozmów biznesowych z Klientami, z których wyniósł bardzo bogate case-study zorientowane na zrozumienie sytuacji i potrzeb Klientów. Prelegent ponad 400 szkoleń z dziedziny finansów, uczestnik wielu międzynarodowych konferencji, które pozwoliły przenieść najlepsze wzorce i rozwiązania zachodnioeuropejskie w budowaniu świadomości ubezpieczeniowej oraz w sferze planowania zabezpieczenia kapitałowego.

Karol Nowak

Kierownik Okręgu w Europejskim Koncernie Finansowym OVB Allfinanz

Absolwent wydziału Zarządzania oraz Finansów i Rachunkowości w Akademii Leona Koźmińskiego.
Niezależny doradca, zawodowo zajmujący się analizą rynku ubezpieczeń w Polsce. Jego praca polega na tworzeniu indywidualnych planów finansowych w oparciu o ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia majątkowe dla firm i osób prywatnych. Specjalizuje się analizą sytuacji przedsiębiorców oraz ich rodzin pod względem sukcesji ich przedsiębiorstwa oraz wdrażaniem rozwiązań pomagających zabezpieczyć ich firmę. Autor oraz prelegent wielu szkoleń dotyczących tematyki rynku ubezpieczeń w Polsce, dla osób pracujących w branży ubezpieczeniowej oraz licznych grup społecznych, takich jak przedsiębiorcy, rolnicy, czy studenci. Uczestnik licznych szkoleń oraz konferencji dotyczących dziedziny finansów.

Przedsiębiorca – pierwszą własną działalność gospodarczą otworzył w wieku 20 lat.

Poza tematyką związaną z wykonywanym zawodem, Karol interesuje się oraz śledzi na bieżąco prawo podatkowe oraz spadkowe, co również pomaga mu połączyć tę wiedzę z elementami zabezpieczenia sukcesji przedsiębiorstw.

Data spotkania: 04.06.2020

Godzina spotkania: 18:00

Sposób komunikacji: Microsoft Teams

Limit uczestników: 20

 

Optymalna ochrona pracowników w dobie koronawirusa. Jak pandemia może zmienić rynek ubezpieczeń? Jak wyglądają zmiany oczekiwań konsumentów oraz odpowiedź na nie sektora finansów – omówienie trendów na rynku. Na co zwrócić uwagę oraz jakie rozwiązania mogą być przydatne dla przedsiębiorców w obecnej sytuacji. Zabezpieczenie sukcesji przedsiębiorstwa jako sposób ochrony firmy oraz najbliższych.

Rejestracja:

Zapisy na wybrane wydarzenie zostały zakończone. Prosimy o wybór innego terminu lub zapisanie się na listę rezerwową.