Misją portalu pytajeksperta.pl jest bezpłatny, prosty i szybki dostęp do rzetelnych informacji, które mają fundamentalne znaczenie dla stabilności Twojego biznesu. Za pomocą strony pytajeksperta.pl uzyskasz wiedzę dotyczącą nurtujących Cię kwestii biznesowych nie wychodząc z domu, dbając o zdrowie wszystkich.

Platforma zapytajeksperta.pl umożliwia wirtualne spotkania z ekspertami z obszarów: prawa pracy, prawa cywilnego i handlowego, transformacji cyfrowej, finansów, płynności firmy i zadłużenia, upadłości, restrukturyzacji, a także podatków.

Podczas spotkań z doświadczoną kadrą wykładowców Akademii Leona Koźmińskiego, a także z praktykami reprezentującymi zaprzyjaźnione firmy partnerskie, poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie w kontekście stabilności i ciągłości funkcjonowania Twojego biznesu w tym trudnym dla wszystkich momencie.

Platforma pytajeksperta.pl powstała przy współpracy firmy Senetic i Akademii Leona Koźmińskiego. Patronami platformy są: Fundacja Koźmińskich i Krajowa Izba Gospodarcza.

AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO
Niepubliczna szkoła wyższa o szerokim profilu biznesowym, posiadająca pełne uprawnienia akademickie. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie nauk ekonomicznych i humanistycznych, a także studia jednolite magisterskie w zakresie nauk prawnych.  Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, w tym programy MBA, oraz studia doktoranckie. Można odbyć tutaj także trzystopniowe studia wyższe w języku angielskim.

KOŹMIŃSKI posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe: EQUIS, AMBA i amerykańską akredytację AACSB, którą ma zaledwie 5 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University. Więcej informacji

SENETIC
Senetic to globalny dostawca rozwiązań IT dla firm oraz instytucji publicznych, które chcą usprawnić realizację codziennych zadań przy pomocy intuicyjnego cyfrowego ekosystemu. Od 11 lat wspiera klientów oferując im rozwiązania, z których sami korzystają na co dzień.

Senetic działa we wszystkich branżach i sektorach gospodarki. Usprawnia funkcjonowanie IT w organizacjach.

Specjalizuje się w dostarczaniu usług chmurowych Microsoft dla biznesu: Office 365, Azure oraz SharePoint. Jest również wiodącym dostawcą najwyższej klasy urządzeń sieciowych, serwerowych, oprogramowania i sprzętu IT dla małych i średnich firm. Ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia umożliwiają firmie Senetic sprawne zaspokajanie potrzeb klientów na całym świecie, a głównym założeniem firmy jest podążanie za najnowszymi trendami w branży i poszerzanie oferty produktowej, zgodnie z oczekiwaniami  klientów.

FUNDACJA KOŹMIŃSKICH
Misją Fundacji Koźmińskich jest aktywne wspieranie postaw przedsiębiorczych oraz inicjowanie międzykulturowej wymiany doświadczeń. Razem budujemy przyszłość.

KRAJOWA IZBA GOSPODARCZA
Krajowa Izba Gospodarcza na co dzień wspiera przedsiębiorców w różnych aspektach ich działalności, podejmuje aktywności na poziomie ustawodawczym, szkoleniowym, doradczym, pomaga w kwestiach formalnych związanych z eksportem, prowadzi arbitraż – teraz także online. Jesteśmy blisko przedsiębiorców i żyjemy ich sprawami już od 30 lat. KIG objął patronatem portal pytajeksperta.pl ponieważ jest to idealne rozwiązanie na obecny trudny czas spowodowany przez COVID-19: umożliwia bezpłatne spotkania z ekspertami uczelni i przedstawicielami biznesu, tworzy bazę przydatnej i wysokiej jakości wiedzy, a specjaliści udzielają odpowiedzi na pytania związane z prowadzeniem firmy w czasie pandemii i po niej.