01.

Zdefiniuj bieżące problemy Twojego biznesu

02.

Sprawdź na stronie pytajeksperta.pl, w którym obszarze możemy Ci pomóc

03.

Zarejestruj się na wirtualne spotkanie z ekspertem

04.

Otrzymaj link będący dostępem do spotkania z ekspertem

05.

Zostań w domu i pytaj eksperta

FORMUŁA SPOTKAŃ
Każde wirtualne spotkanie z ekspertem będzie zamknięte i dostępne dla grupy maksymalnie 20 osób – przedsiębiorców, którzy za pomocą formularza rejestracji zgłoszą chęć udziału oraz otrzymają od nas specjalny link z dostępem w wiadomości potwierdzającej rejestrację. Każdy wykład będzie moderowany, a pytania będzie można zadawać ekspertom za pomocą czatu.

Komunikacja oparta jest o technologie Microsoft Teams – teraz możesz pobrać Teams na miesiąc za darmo a dodatkowo wybierając Senetic, jako Twojego dostawcę licencji Office 365, otrzymasz benefity w postaci wstępnego skonfigurowania Teams do pracy, szybkiego zdalnego przeszkolenia z używania i lekcji video z Teams.

JAK DOŁĄCZYĆ DO SPOTKANIA?
W wiadomości potwierdzającej rejestrację na szkolenie znajdziesz link, który umożliwi Ci dołączenie do wirtualnego spotkania z ekspertem.

Wybierz pozycję Dołącz do spotkania w usłudze Microsoft Teams w zaproszeniu na spotkanie, aby nastąpiło przeniesienie do strony, gdzie możesz wybrać dołączenie w Internecie lub pobranie aplikacji klasycznej. Jeśli masz już aplikację Teams, spotkanie zostanie otwarte w niej automatycznie.

POBIERZ APLIKACJĘ MICROSOFT TEAMS

NETYKIETA
Przed spotkaniem zapoznaj się z 6 prostymi zasadami, które ułatwią Tobie komunikację podczas wirtualnego spotkania.  SPRAWDŹ.