Kamil Kozioł

Starszy Prawnik w Andersen Tax&Legal

Specjalizuje się w ochronie danych osobowych oraz bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu wewnętrznych dokumentów dotyczących ochrony danych osobowych, w tym polityk i procedur. Doradza w kwestiach związanych z ochroną i przetwarzaniem danych osobowych, przeprowadza audyty zgodności z RODO, analizuje dokumentacje i przygotowuje raporty z audytu, na podstawie których doradza w kwestii wdrożenia systemu ochrony danych osobowych. Doradza w przypadkach naruszeń oraz incydentów dotyczących bezpieczeństwa danych osobowych (tzw. „wycieki” danych i zgłaszanie naruszeń do organu nadzorczego) oraz w kwestiach ochrony danych w trakcie prowadzonych wewnętrznie postępowań (np. FCPA, audyty z zakresu prawa konkurencji). Prowadzi szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych, RODO oraz bezpieczeństwa informacji dla członków zarządu, menadżerów oraz pracowników przedsiębiorstw, stowarzyszeń oraz urzędów.

 

Posiada doświadczenie w zakresie prawa własności intelektualnej oraz rejestracji znaków towarowych przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Zajmuje się doradztwem gospodarczym – wchodził w skład zespołu, który przeprowadził jedną z największych restrukturyzacji ostatnich lat w województwie śląskim. Obsługuje spółki akcyjne notowane na GPW, a także doradza organizacjom typu non-profit, ze szczególnym uwzględnieniem Organizacji Pożytku Publicznego.

Pasjonat nowych technologii  – Internetu Rzeczy i wszystkiego z przedrostkiem „smart”, w wolnych chwilach zajmuje się strzelectwem sportowym i lataniem dronami.

Data spotkania: 07.04.2020

Godzina spotkania: 11:00

Sposób komunikacji: Microsoft Teams

Limit uczestników: 20

Rejestracja:

Zapisy na wybrane wydarzenie zostały zakończone. Prosimy o wybór innego terminu lub zapisanie się na listę rezerwową.